| Alkyda a întrebat:

Am vergituri pe picioare am incercat o anume crema care nu a avut cine stie ce efect. Intrebarea este daca m-as duce la solar si m-as bronza acele vergituri ar fi mai putin vizibile sau as face mai rau?

2 răspunsuri:
| fdhgcvnb a răspuns:

Nu stiu despre bronzat,cat stiu despre solar-solarul face rau! dar stiu o crema care la mine a functionat-deci fii atenta,functioneaza numai daca te masezi ca lumea(adica energic,si pana pielea o absoarbe de tot)cu ea, si asta de doua ori pe zi-insa e putiiiiin cam scumpa.-.-'
,, Elancyl-Paris
prevention vergetures
creme onctueuse
favorise la prevention et l'attenuation des vergetures naissantes
strech mark prevencion,,
ti-am scris tot ce este pe flacontongue
succes

| BlackRockShooter a răspuns:

Http://naturalmagazinonline.wordpress.com/......tal-plant/
Incearca asta este magazinul mamei si ea a folosit crema si e buna