| Andrei5746 a întrebat:

Buna TPU... cand eram mic la televizor era un anime misto dar nu mai stiu cum se numeste si tot ce mai tin minte este ca personajele aveau o katana si un fel de spirit in spatele lor si personajul principal, un baiat, purta mereu niste casti pe cap. Daca stiti anime-ul va rog sa-mi ziceti cum se numeste ...Multumesc. Sau daca stiti alt anime (mai bun ca Tokyo Ghoul) va rog sa-mi ziceti.

Răspuns Câştigător
| Spiderul a răspuns:

Cred ca regele shaman

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Attack on titan este un anime bun(dar cred ca l-ai vazut),Parasyte the maxim, Full metal alchemist, HunterXHunter, Code Geass, Soul Eater.

| HaiseSasaki1995 a răspuns:

Imi pare rau, dar mai bun decat Tokyo Ghoul nu exista rolling on the floor)) Si pe mine ma doare realitatea.Dar ti-as recomanda :
Elfen Lied
Mirai Nikki
Ao No Exorcist
Another
Corpse Party(Tre' sa nu ai probleme cu inima rolling on the floor )
Akame ga Kill
Death Note
Code Geass
Psychic Detective Yakumo
Higurashi (Toate cele 3 sezoane)
Deadman Wonderland
Vampire Knight(Nu l-am incercat..Inca)
Kuroshitsuji
Death Parade
Shiki
Si..Atat :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaiseSasaki1995):

Exista si anime-uri mai bune decat Tokyo Ghoul, acum depinde de gusturi.Primul sezon mi-a placut si mie f mult, dar al doilea are multe lagune si a lasat multe intrebari fara raspuns. oricum sper ca o sa fie si sez 3.

| Andrei5746 explică:

Mersi tankar

| ionutblast123456 a răspuns:

Regele Shaman