| CL0UD a întrebat:

Ce parere aveti despre anime-ul Watamote?

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

Are multe momente in care am putut intelege prin ce trece protagonista si cateva momente amuzante dar lipsa de dezvoltare a caracterului ma deranjeaza, nu se schimba deloc pe parcursul animeului asa ca cu cat am vazut mai multe episoada cu atat mi-am pierdut mai mult interesul.

| CL0UD explică (pentru neca):

Da, si eu sunt de aceeasi parere, dar totusi mi-a placut

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
E unul dintre anime-urile alea foarte amuzante, dar intr-un fel si triste, daca stai sa te gandesti ce viata stupida are personajul principal, insa e foarte tare.

| MaliciousDeath a răspuns:

Mi-a placut, dar nici in ziua de azi nu l-am terminat.Si are doar 12 ep.