| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Ce parere aveti despre anime-ul (sau filmele) "Nana"?

7 răspunsuri:
| Mixed a răspuns:

Poi... ce sa zic ...sunt destul de oke... zic eu...big grin o singura data m-am uitat...straight face

| maddy0212 a răspuns:

E super. Cel putin anime-ul. Cum nu s-a continuat cu un al doilea sezon am citit manga care e super. Insa Ai Yazawa(scriitoarea Nana) s-a inbolnavit si nu a mai continuat sa scrie, asa ca stept insanatosirea ei sa vad ce se intampla in continuare. Hachi x Nobu forever:X:X. Pacat ca Ren a murit...

| mihaangell a răspuns:

Pai sunt super tari le-am vazut pe toate! si filmele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut totul de 2 ori...si ce pot sa spun...cand imi amintesc de nana imi vine sa plang ca nimeni nu se mai intereseaza de chestia asta: desene,,ori ele,,da macar inveti ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut totul de 2 ori...si ce pot sa spun...cand imi amintesc de nana imi vine sa plang ca nimeni nu se mai intereseaza de chestia asta: desene,, ori ele,, da macar inveti ceva

| darkangel_1305 a răspuns:

Eu consider ca filmele anime sunt foarte minunate si amuzante poti invata multe lucruri din ele........nana este chiar foarte fain.....Bafta

| danutzaoverhere a răspuns:

Filmele nu le-am vazut si n-am de gand dar am vazut anime-ul si mi-a placut. Abia astept al doilea sezon.