| GOtiCKAsasin a întrebat:

Ce parere aveti despre anime? si ce anime bun imi recomandati

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc animeuri iar tie iti recomand urmatoarele animeuri big grineadman wonderland
Another
Shiki
Death Note
Hellsing
Sper ca te-am ajutat! big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

*Deadman wonderland scuze...laughing

| GOtiCKAsasin explică (pentru anonim_4396):

Ai aici citeva anime care m-au facut curios si asta e cam greu in ultima vreme

| anonim_4396 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Mersi big grin

| GOtiCKAsasin explică (pentru anonim_4396):

CPLhappy

20 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Le detest.
brrr...Nea, dupa ce avatar am, sigur spun adevarul. Pai, uite eu spre exemplu vizionez anime-uri de 3 ani, si sunt fata. (asta am spus-o pentru sondajul ala). Nu imi plac hentai/yaoi/yuri-urile, nu ma pasioneaza, imi fac scarba.
Vad ca iti place Fairy Tail, eee, nu asa ca esti bucuros ca il vor continua? (eu cel putin sunt).
Recomandari : *Inuyasha - Primul meu anime, pe care l-as urmari pana la batranete de cate ori as putea.
*Toradora - al treilea meu anime, de abia astept ca autorul sa mai scoata un anime.
Astea doua sunt seriale, uite si niste filme pe care sa le vezi cand nu ai ce face.
*Hotarubi no mori e - mi-au dat lacrimile la el.
*Ao no exorcist - O da, fratele lui Gray e fiul lui Satana, nice.(nu e, insa seamana).
Sper sa le vizionezi!

| GOtiCKAsasin explică (pentru Deleb):

Pai eu am inceput cu naruto apoi am vazut Beelzebub apoi Naruto shippuden si dupa o lista mare de anime si da sunt foarte bucuros ca o sa il continue numai ca inca nu se stie cind vor pune primul episod oricum am asteptari marihappy

| Deleb a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Majoritatea au inceput cu Naruto, dar cred ca sunt multi care s-au uitat la anime cand erau mici fara sa isi dea seama, gen eu, la Yu-Gi-Oh! si CardCaptor Sakura. Eu ma uit in fiecare zi pe twitter-ul lui Hiro Mashima sa vad daca va anunta data relansarii, si mai imi plac pozele de le pune.

| GOtiCKAsasin explică (pentru Deleb):

Ai dreptate, dar la mine asa a fost de cind eram mic(de cind invatat sa citesc pe la 5 ani)atunci am vazut naruto intimplare sau nu mi-a placut si asta o tin minte precis

| UnleashedPsycho a răspuns:

Îmi plac, dar nu toate. Depinde.
Preferatul meu e Elfen Lied.

| Grimmjow69 a răspuns:

Hellsing Ova
Trinity Blood
Kureimoa
Gantz
Ergo Proxy
Devil May Cry: The Animated Series
Blood+
Erufen Rîto
Rabu Hina
Trigun
Berserk
Kôkaku Kidôtai: Stand Alone Complex
Môsô Dairinin
Anime In General
Mobile Suit Gundam 00
Kuroshitsuji
Shin Seiki Evangerion

Vizionare Placuta!

| ShNySnYGer a răspuns:

Naruto,D-Gray Man, one piece, Karin

| LorenaAnca a răspuns:

Sincer mie imi plac. Preferatele mele sunt Death Note, Vampire knight si Vampire knight guilty, Fairy tail, Highschool.

| Romeo44 a răspuns:

Lasal pe patriotro mie imi plac animeurile si sunt multe animeuri bune sunt pe http://www.animekage.com/ unele nu merg dar poti sa le cauti pe google.Mie imi place Death Note, Bleach, Naruto, Dragon Ball Z, D.Grey Man si Full Metal Alchemist.

| Psihedelic777 a răspuns:

Bai mie sincer nu imi plac si dupa un sondaj reiese ca 70 la suta din ce ce se uita la animeuri sunt homosexuali

| GOtiCKAsasin explică (pentru Psihedelic777):

Ori cine a facut acest sondaj e gay ori prost pentru ca e ca si cum ai spune ca 70% din celor care le plac filmele sunt homosexuali nu e numaidecit sa fii homosexsual ca sa iti placa anime

| Psihedelic777 a răspuns (pentru GOtiCKAsasin):

Bai acum nu pune la suflet dar ala a fost un sondaj acuma nu trebuie supara daca iti plac nu e nicio chestie bizara sau asa stai linistit

| GOtiCKAsasin explică:

Personal mie imi plac:S.A.O,DEath Note, beelzebup, DXD, NAruto(Shippuden), fairy tail si multe altele deseneanimeonline.ro e cel mai bun site cu si pentru anime

| GOtiCKAsasin explică:

Acum ma uit la Katekyo Hitman Reborn! foarte interesant recomand

| natsumi346 a răspuns:

Iti recomand naruto si inuyasha

| infinity3 a răspuns:

Super tari animele, Naruto, Bleach, Beelzebub, Highschool dxd