| mada7255 a întrebat:

Buna TPU credeti ca Minato Namikaze tatal lui naruto putea folosi sage mod? Eu cred ca da dar astept pareri cel mai bun argument pro sau contra primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Da, deoarece pe la ep 160-170 Tsunade spune i-a depasit pe predecesorii sai si arata o poza cu Jiraya si Minato happywinking

1 răspuns:
| erzabadgirl08 a răspuns:

Da,daca te uiti la manga iti spue ca Minato are cealalta jumatate din chackra lui kyubi si ataca impreuna cu Naruto.