| S0nofS4tana a întrebat:

Cine credeti ca e mai puternic dintre: naruto, madara, sasuke si minato namikaze?

Răspuns Câştigător
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Greu de zis cine e mai puternic... inca nu i-am vazut toate tehnicile lui sasuke, madara, sa nu mai zic de mintao, dar banuiesc ca mai intai naruto apoi minato(minato la batut odata pe madara love struck love struck)

7 răspunsuri:
| RoseQueen a răspuns:

De ce, ma rog? Si sunt FATA, inteligentule!

| Tavy100 a răspuns:

Naruto, doar e personajul principal, si e si hokaghe( am uitat cu se scrie)

| Bonotralalala a răspuns:

Naruto :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CEl mai puterni este Naruto care a inceput antrenamentul de controlare al lui Kyuubi dupa care Minato fiind unul dintre cei mai rapizi ninja(s-a luptat si la batut pe Madara) iar ceilalti sunt si ei foarte foarte puternici mai ales Sasuke! Vot?

| SiLaS a răspuns:

Naruto este cel mai puternic apoi madara deaorece el poate sa faca rinegan oricand vrea el, apoi sasuke care are eternal magekyo saringan si susano, iar minato l a invins pe tobi(madara este doar "creierul" din corpul lui tobi) minato nu ar avea nici macar o sansa in fata adevaratului madara. Tavy100 te contrazic deoarece naruto inca nu este hokage

| capsuna16 a răspuns:

Nu ma uit la acest desen animat dar cred ca naruto e cel mai puternic

| Rinkarika a răspuns:

Mie de exemplu mi place Sasuke si eu cred ca este mai puternic.Dar din tot animeul Naruto e mai puternic.