| slyde a întrebat:

Buna TPU...credeti in dedublari eu sunt pasionat de acest fenomen si totus odata am fost bolnav si am mers in camera m-am pus jos si nu am putut adormi dupa o ora am simtit ca nu stau pe pat si am deschis ochi si am vrut sa ma ridic de pe pat si dintr-o data nu m-am sculat dar am plutit doar ca nu puteam sa ma misc ma puteam ridica si lasa jos si nu era un vis pentru ca totusi de era un vis nu eram constient dar vedeam ca dor si am fost si speriat dat intrebarea e aveti vreun tutorial sa mai incerc pentru ca nu mai stiu va rog eu sunt fascinat de dedublari si de alte tehnici de relaxare dar sa nu credeti ca sunt nebun sau asa ceva nu sunt nebuNlaughing) dar va rog sa-mi dati niste tutoriale multt va dau funda si vot si ce vreti voi va dau numa dati-mi niste tutoraile :X:X:X:X::X ceaww all scuze pentru cateGorieee

Răspuns Câştigător
| Florinel_8780 a răspuns:

Din cate stiu eu doar calugarii aia de prin himalaya si cei care se antreneaza pot face asa ceva dar incearca sa faci exact ce ai facut si atunci si daca reusesti imi spui si mie cum ai facut-o ca m-ai facut curios!

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

Si eu mai am vise in care sunt constient...nu e imposibil