| anonim_4396 a întrebat:

cum arătaţi voi? vreau sa fac un comic, dar nu sunt sigura, dar daca vreţi ziceti aici, cu ce sa fie imbracati, ce sunteti(fete, baieti)ce culoare/parul/ochii, etc.
Bye big grin

8 răspunsuri:
| Leonard97 a răspuns:

Ochi maro, par maro spre blond, baiat, imbracat sport, inalt

| XηαтѕυмєX a răspuns:

Ochi maro, par negru, fată, îmbrăcată alb-negru (uneori. de mai muuulte ori.), inalta happy

| JustPaly a răspuns:

Ochi caprui par negru baiat ibracat in costum

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Baiat, ochi maro, inalt, par negru, imbracat sport, si fami si un MP3 Player

| JosephStalin a răspuns:

Baiat:ochi albastri, blugi stramti albastri si o camasa alba suflicata pana la cot si tenisi, par brunet, inaltut. Fata:ochi verzi, colanti amuzanti(nu albi sau negri) si un tricou pana sub fund si bascheti de firma( adidas, e la moda), par blond, statura normala.Eu sunt baiat si cam asa arat eu.

| JustForFewSeconds a răspuns:

Ochi albastri, par saten spre blond, scunda, fata, imbracat elegant - cu esarfa, un tricou/bluza alb/alba simplu + un sacou elegant, blugi negri, adidasi negri. Ador sa ma imbrac asa!love struck

| Lamaitzza a răspuns:

Fata : Parul cret, ochii negri-caprui inchis, statura mijlocie, blugi stramti, hanorac gri si tenesi gri; d

| Analytical a răspuns:

Fata, ochi verzi, par saten, 1. 60, 45kg, camasa casual, jeans tip "morcov" laughing, tenesi. dar de ce intrebi? ti-ai pierdut stilul? happy