| ..somebody.. a întrebat:

Pentru baieti. cand dedicati melodii de dragoste unei fete vreti sa ii aratati ca o placeti sau puteti dedica astfel de mel si une amice? eu nu as putea sa fac asta (adica unui baiat se ii dedic o mel de drag ) decat daca l-as place. parerea mea. voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi de ce nu? E o melodie peână la urmă... Dacă ar veni cu chitara și ar începe să-ți fredoneze o melodie de dragoste, atunci da... băiatul a fost lovit grav de tot de săgeata lu' Curpidon.

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu am compun poezii de dragoste si chiar le cant si la chitara unor fete... Nu ca am sentimente speciale fata de ele, dar pur si simplu, le admir.

| ..somebody.. explică:

App imi cer scuze am scris l-as place in loc de l-as placea scuze si eu comentez de obicei la greseli si de data asta eu am gresit fara sa vreau scuze

| ..somebody.. explică:

Dar el mi-a trimis-o sa vada daca imi place si mie mi-a placut mult si atunci mi-a spus ca mi-o dedica. si apoi mi-a mai dedicat o mel si alte chestii mrg...si eu una m-am cam indragostit big grinbig grinblushing dar el e cam timid si fata in fata nu prea vorbim pentru ca nici eu nu prea am curaj si:-

| ..somebody.. explică:

Cred ca cel mai mult depinde de felul lui de a fi. deci pana la urma m-am lamurit singurahee heebine si cu ajtorul vostru normall

| mrproffesor a răspuns:

Depinde de tipu de melodie pe care o dedici si ca sa fie mai mai ceva special ar fi bine cum zice si luchass e si asta ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat. Mie imi plac melodiile orchestrate care te linistesc si n-as putea spune ca erau de dragoste.Am mai rugat pe cineva sa asculte si mi-a impartasit parerea si i-a placut. E de ajuns, cel putin pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luchass, ce "peana" mea de melodie canti tu acolo? Te-ai jucat cu sageata in cur... pidon? Pardon. Ai grija la inalte, ca de gramatica nici nu poate fi vorba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni, am mai întrebat eu undeva de tehnologia AML (anti-mâncare-litere) pe care o folosește TPU și mă trezesc cu multe litere în plus la cuvintele care le scriu. Stai tu calmă că „eu știe să scrie românește" și îmi citesc fiecare răspuns înainte să-l postez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasi melodia sa sp ceea ce nu ai tu curajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat e o melodie pana l-a urma