| GameFace a întrebat:

Dati-mi ce-a mai tare Gluma pe care o stiti voi... dau Funda)))

10 răspunsuri:
| Daiiiy a răspuns:

Cand iti dau una iti divorteaza spranceana 1 de spranceana 2 rolling on the floor

| adytza98 a răspuns:

Te bat cu o pereche de ciorapi si una de chiloti, iti dau foc la tocul usihee hee sper ca te am facut sa razibig grinbig grinbig grin

| RMG35 a răspuns:

-Ce daca sunt stangaci? doar fiecare om are particularitate,ii spune un glumet amicului sau...
-Eu n-am nici o particularitate! raspunse acesta.
-Cum nu... nu-ti amesteci ceaiul cu mana dreapta?
-Ba da,si ce-i cu asta?
-Un om normal foloseste lingurita...

O doamna intra intr-o farmacie si ii cere farmacistului arsenic.
Farmacistul intreaba:
-La ce va trebuie arsenic?
-Sa-l omor pe sotul meu.
-Doamna, nu va pot vinde arsenic in asemenea scop.
Doamna scotoceste prin geanta si scoate o fotografie cu sotul ei si cu sotia farmac istului facand dragoste.
La care farmacistul:
-Ma scuzati, n-am stiut ca aveti reteta.

| RMG35 a răspuns:

Funda?batting eyelashes

| GabiJideru a răspuns:

Un om avea un cal... si calul nu avea nimic impotrivahee hee

| coossmmiinn a răspuns:

Vine un Roman si zice:
Ba daca au ajuns americani pe luna hai sa ajungem noi pe soare
La care un om mai Deschis la minte raspunde
Dar ziua pe soare ne vom evapora si vom murii
AAA nu-i problema
MERGEM NUAPTEA

| RMG35 a răspuns (pentru coossmmiinn):

Iauzi si tu la el,, nuaptea" si,, soare". Invata sa scrii si apoi sa dai un raspuns.

| GameFace explică (pentru RMG35):

Baa... ea gata, fara cearta

| RMG35 a răspuns (pentru GameFace):

Funda?

| Alexem a răspuns (pentru RMG35):

Da cum se scrie aiquiu 100?