| VALCUANDREI1994 a întrebat:

Care este cea mai buna gluma pe care o stiti?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Pai nu esti tu cea mai buna dar si cea mai proasta in acelasi timp gluma de pe aici? laughing

12 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Gluma de "inside" care, chiar si pana in ziua de azi imi ofera un ras isteric:
Intarzii la lucru si te ia seful la rost: "Unde ai fost pana acum? Trebuia sa fii aici la 9!"
Tu: "De ce? Ce s-a intamplat la 9?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E recenta. De azi dimineata " Si, oricum, prin comparatie, nivelul inteligentei mele este coplesitor." Macar de venea de la Einstein ma simteam dar avand in vedere de la cine a venit, ce pot zice. E o gluma. De prost gust dar totusi o gluma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și o glumă de prost gust e cea mai bună pe care o știi?big grin

| VALCUANDREI1994 explică (pentru anonim_4396):

Iar te bagi in seama? Nu te suport pentru ca esti arogant si fraier.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Se mai întâmplă. sad

| VALCUANDREI1994 explică (pentru anonim_4396):

Crede-ma ca nu te-am iertat pentru aberatiile pe care le-ai scris in seara aceea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Ce m-oi face...sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fiu sincer nu le am cu glumele. Am o gramada de amintiri din care multe amuzante, nu a trebuit sa apelez niciodata la glume. Bine de mine ca oricum nu cunosc asa ceva.

| VALCUANDREI1994 explică (pentru anonim_4396):

Care este singurul lucru alb la un negru? Stapanul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Am murit de râslaughing)) hahaha

| VALCUANDREI1994 explică:

Pe langa Stergoi.

| Logann a răspuns:

Stii bancul cu bascula?