| MaxKiller911 a întrebat:

dati-mi cea mai tare replica de insultat pe care o stiti.
Dau funda pentru cea mai tare!

Răspuns Câştigător
| Blake005 a răspuns:

Cand iti iei o fata noua sa-mi dai fundul inapoi. happy

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-mi-as

| 00AName00 a răspuns:

Imi vine sa iti sparg dintii X-(, dar de ce sa te fac eu sa arati mai bine?
si
Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

| Klaryssa a răspuns:

Ma tot uit la tine si nu imi dau seama cum de nu se sperie mata cand te vede! (nu e frumos dar e folosita des) sau.: Baaahhh! Esti prost de puti, da nu asa... puti a cal, a buda, puti a de toate!

| SootheMySoul a răspuns:

Esti atat de urat ca se sperie si Fuego, uite ii tremura bradul!

| OmuFoarfeca a răspuns:

Ba,scoate-ti pua din gura cand vorbesti cu mine.

| amiX a răspuns:

Mata!

| MIRUNAmyra a răspuns:

Atat de urat esti incat daca te-ai uita in oglinda ti-ai turna agid pe ochi.

| JustMeNck a răspuns (pentru MIRUNAmyra):

Agidhee hee

| MIRUNAmyra a răspuns (pentru JustMeNck):

Greseala de tipar, cand omul se grabeste...laughing)))

| ჯpLaNe a răspuns:

Ce-i cu fata asta la tine? Zici ca faci reclama la "sida"

| ჯpLaNe a răspuns:

Sau daca e unu nascut pe 1 aprilie
*esti nascut pe 1 aprilie?
*da
*Asta inseamna ca esti facut la misto laughing

| Ionela_Matei_1990 a răspuns:

Ii spun eu unui tip:
-auzi, tu reprezinti culmea ghinionului!
el:
- cum asa?
eu:
- ai facut pe prostul si ai ramas asa!

| Blake005 a răspuns:

Ti-e cald cu dintii in gura?

| Jacqueline202 a răspuns:

Imi este absolut scarba.Pe cine vrei sa insulti? V-ati gandit la ce creeaza aceste insulte? Stiti prea bine cati copii exclusi sunt, si ei devin emo, criminali sau ajung la spitalul de nebuni.Insultele si faptul ca sunt exclusi formeaza un MONSTRU.Din acel monment copilul gandeste altfel, pentru ca acel monstru ii spune ce sa faca.Din cauza oamenilor ca voi devin criminali si altele, excluzand si insultand un copil, fiind mai multi, copilul devine retras si isi formeaza propria lui lume.O lume exact asa cum o vrea el.Si mai tarziu ce ajunge? Ghiciti! Ne mai intrebam de ce e asa Romania, uite de asta.

| MaxKiller911 explică (pentru Jacqueline202):

Ba :l, apocalipsa... faceam un concurs cu niste prieteni care spune cele mai tari repliciwinking. Si daca nu stiai ...cam asa se glumeste, nu se exclude.

| ShAoRMA1 a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea... Pana nu te-am cunoscut nu credeam in Iad!

| IchigoFullbring a răspuns (pentru ShAoRMA1):

Asta mi-a placut cel mai tare rolling on the floor)