| EzoPunctt20 a întrebat:

FUNDA! Aseara, a fost un film pe Disney Channel cu o fata chinezoaica dar care traia in America si care descopera ca trebuie sa invinga raul care se trezeste o data la 90 de ani conform istoriei Chinei. Ea este ajutata de catre un calugar din China. Insa nu au lasat filmul sa se termine si nu am vazut sfarsitul. +ca imi place ff mult. Merci, si pentru primul raspuns corect FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Marius_7199 a răspuns:

Fata a fost convinsa de care bunica ei si de catre acel calugar sa se lupte cu raul si a fost ajutata in lupta de catre acei profesori si de catre calugar si intr-un sfarsit au invins raul, care era in corpul unei dusmance de la scoala a chinezoaicei.La sfarsit calugarul a fost omorat dar fata l-a inviat cu puterile sale. FUNDA?

1 răspuns:
| AnonimFighter12 a răspuns:

Wendy Wu: Razboinica Miss Boboc, ramai dator cu o berelaughing