| Nokturhn a întrebat:

eu desenez bine, dar fratele meu cel mic e suparat ca nu poate desena ca mine laughing Si a incercat sa puna foaia pe monitor ca sa deseneze, dar problema e ca nu se vede nimic. I-am zis ca nu asa se invata, dar degeaba, deci cum sa fac ca atunci cand pui foaia pe monitor sa se vada desenul? happy

7 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Pur si simplu nu ai cum sa desenezi asa daca pui o foaie pe un geam si sub ai lumina da poti copia acel desen dar e monitor nu ai cum

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Dude, învaţă-l pe puşti.
Dacă zici că desenezi bine, de ce nu-l înveţi să deseneze?

| Nokturhn explică (pentru MalleusMaleficarum):

Dude, am incercat.
Pur si simplu nu are rabdare, o sa mai incerc.

| ReallyChopped a răspuns:

Incearca sa pui foaia pe monitor seara (cand e intuneric) si nu aprinde becul pentru ca monitorul emite suficienta lumina.

| Nokturhn explică (pentru ReallyChopped):

Am incercat, dar degeaba happy

| EOsO a răspuns:

Pe monitor nu prea ai cum, dar poti trage la imprimanta ceva imagini pe care dupa sa le puna pe fereastra (ziua; merge si noaptea dar trebuie o lampa ) si sa le faca conturul pe o alta foie suprapusa.

Uite un site cu imagini de colorat poate sunt iti sunt de ajutor http://www.educationalcoloringpages.com/spiderman.html#

| interlover662 a răspuns:

Poi ai nevoie de o foaie subtirewinking.