| SeeDifference a întrebat:

M-am facut un site cu ficuri vr sa stiu parerea voastra
http://animeart.ucoz.ro/

5 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Parerea mea - inceputul e promitator, dar ar trebui sa faci ceva modificari, incepand cu scrisul: textul apare la unele postari cu dimensiuni diferite. Plus, as recomanda sa incerci alta varianta decat cea cu fundalul gri si scris colorat - cel putin pentru mine e putin obositor...
Spor in continuare happy

| Okami23 a răspuns:

Fontul acela imi da dureri de cap, in rest sunt interesante, schimba-ti numele personajelor si poate scoate-ti o carte

| SeeDifference explică:

Multumesc!
Poate o sa scriu o cartelaughing

| MyShadow a răspuns:

Imi place cum arata, pare modern.
O sa ma inscriu si eu.

| Tαиíα a răspuns:

Frumusel siteul dar ar trebui sa schimbi fonul.Ai grija scrisul sa se potriveasca cu fonul.IN REST E OK