| Ovi4678 a întrebat:

recent mi-am amintit de un desen (anime) la care ma uitam cand eram mic si nu imi pot aminti prea multe din el. Ce imi amintesc e ca erau un fel de pietre magice care au fost imprastiate pe glob si scopul protagonistilor era sa le gaseasca.si acele pietre le ofereau proprietarilor ceava putere. Sper ca stie cineva.

Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

Power Stone?

| Ovi4678 explică (pentru suntsuper):

Da, mersi!*

| Ovi4678 explică (pentru suntsuper):

Acum ca ma gandesc mai era unul cu un baiat cu o sabie. baiatul era slab si sabia il facea puternic. Sti ceva si de asta?

| suntsuper a răspuns (pentru Ovi4678):

Mai ai si alte detalii?

| Ovi4678 explică (pentru suntsuper):

Mai stiu ca era un fel de castel inconjurat de o prapastie si acolo era o preoteasa

6 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Se mai pune si Deltora Quest.

| Adapter a răspuns:

Dragon Ball.