| xToxiiq a întrebat:

Buna tuturor, cand eram mica era un desen cu o fata cu par mai visiniu scurt care conducea un fel de nava spatiala, si erau mai multi care conduceau. Mama fetei a murit conducand exact acea naveta la un concurs foarte important, si tatal ei nu vrea s-o lase sa ajunga asa departe pentru ca ii este frica sa nu aiba aceeasi soarta. Nu imi amintesc mai mult si as vrea sa ma ajuta-ti sa-l gasesc daca stie cineva ceva asemanator big grin cred ca avea ceva grafica anime.

Răspuns Câştigător
| xToxiiq explică (pentru XVCDG):

ASTA E! :* multumesc mult!

| XVCDG a răspuns (pentru xToxiiq):

Cand ai scris ca avea parul visiniu si conducea un fel de nava, am stiut din prima :
))