| UffleUFK a întrebat:

(scuzati categoria)

Joi merg la ziua unui baiat ( 12 ani ) iar acesta este foarte pasionat de lectura si de illuminati. In timpul concediului mei de anul acesta am dat peste o carte care indeplinea toate conditiile ( pe atunci nu stiam ca isi face ziua de nastere ) insa am uitat cum se numeste, si nici nu mi-a trecut princap sa o cumpar.

Acum ce va rog eu pe voi, membrii ai comunitatii TPU este sa ma ajutati sa gasesc o carte potrivita, niste poze, link-uri de pe Elfant.ro, mi-ati fi de foarte mare ajutor

4 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Scrie si tu iluminatii siti da mai multe genuri
succes