| anonim_4396 a întrebat:

este prima oară când postez o întrebare aici și sper să mă ajutați *scuzați categoria*
Vreau să mă mut undeva în Palm Springs California, sunt interesată să cumpăr un apartament însă nu găsesc nimic onlie, aș fi recunoscătoare dacă m-ați ajuta cu niște link-uri etc *link-uri cu apartamente nu doar din Palm Springs îmi sunt de ajutor atât timp cât sunt din California*. Și de asemenea dacă locuiește cineva în California cum este viața acolo?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Amuzanti trolii astia ca tine. Ai bani de apartament in Palm Springs si tu il cauti pe TPU? Hai serios... nu ca nu ar fi zeci de sute uri la o simpla cautate pe google... da na se mai plictiseste lumea duminica la pranza, mai trolleaza pe TPU

| AndreeaMaria90876 a răspuns (pentru suntserios):

Tot ceea ce am găsit pe google au fost așazise case de vacantă sau complexe, eu vreau un aparament, nu trolez, Da am bani pentru că la anii mei am o afacere destul de bună, însă eu v-am adresat doar o întrebare dacă aveți de gand să veniți cu insulte nu răspunde-ți+că este un oraș cu totul nou pentru mine și am întrebat dacă cunoaște cineva și stilul de viața

| jon987654321 a răspuns (pentru suntserios):

Ma poti ajuta cu niste site'uri de cumparat prezervative am cam 5.000.000£ si as dori de toti.

| relian a răspuns:

Sa cumperi un patm nu e asa de simplu cum crezi tu, nu iti vinde nimeni tie aptm online asta daca ai idee ce este america. Unde pui ca si daca ai gasi adica sa vii aici si gasesti tot nu cumperi tu aptm asa rapid cum crezi.Cum dai tu banii alora? Si tu crezi ca in california un aptm costa o suta de mii de dolari? Mai baga ceva, as putea sa ma uit dar imi pierd timpul, asa ca nu stiu exact ce urmaresti.Nuti aproba tie nimeni sa cumperi nimic in america daca nu esti legal.Ai acte ai SS ce acte ai? Tu crezi gata am o sute de mii ma duc in america i-am facut pe aia muci sau cum?laughing aia nu-s curiosi de suta ta amarata.Auzi la tine pana la urma nu conteaza daca nu-s in pALM Spring conteaza sa fie in california.Pai tu ai idee cat se intinde california? Pai hai cati gasesc eu unu tocmai in N California laughing sa te vad cum ajungi de acolo la Palm Spring cum zici tu.Iti iau un aptm tocmai in Sacramento sau mai sus pe la Eureka incolo daca spui california sa fie laughingNici sa inchiriezi nu poti, ca iti cere acte, daca acte nu ai nu-ti da nimeni nimic. Apoi sa transferi tu banii din RO in america la o banca iti trebuie cont, iar in america nu-ti face nimeni cont la nici o banca daca nu ai acte, acte de sedere si drept de munca nu papadii vize de turist.Asa ca esti troll cum zic oamenii pe aici, eu nu stiu cei ala dar probabil ceva bun nu-i laughing.Vad ca ai mai postat intrebari la auto ca vrei bmw seria 7 mercedsuri nu stiu de care, eu cred ca nu ai ce face si postezi numai tampenii pe aici.Fa si tu ceva util da cu o matura, du-te planteaza un pom ceva laughing

| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai suficienti bani sa-ti cumperi un apartament in California inseamna ca te invarti in niste cercuri destul de bune incat acei oameni sa-ti poata recomanda zone, site-uri sau alti oameni care vand apartamente pe acolo. Un apartament pe acolo e mai scump decat vreo 10 apartamente din Bucuresti, asa ca daca ai banii aia ai si posibilitatea sa angajezi pe cineva sa caute pentru tine, si nu ai intreba aici.

| AndreeaMaria90876 a răspuns (pentru CuriousStuff):

Banii nu sunt o problemă am un buget de 126.000$ consider că ar fi de ajuns pentru așa ceva sau chiar ceva mai sofisticat, însă urmează să plec acolo în 2 zile și dacă aș fi găsit un site cu anunțuri acum mi-aș fi achiziționat locuința atunci. Mulțumesc de asemenea pentru răspuns