| Dontspeek a întrebat:

Vreu idei de benzi desenate!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Irimies_Ayana_1995 a răspuns:

Tom si jerry, garfild show, ciudatenii, fineas si farb, the looney toons

| CartofColoratInAlbSiNegru a răspuns:

Poti face o banda desenata despre niste oameni cu superputeri care sunt alesi din diferite colturi ale lumii, relativ anonimi insa foarte puternici, adusi intr-un loc... Mare... Ca o arena sa se omoare intre ei pentru scopul de a afla care este cel mai puternic din lume. Si pe acolo adaugi drame si chestii si inselatorii, parti amuzante si te asiguri ca povestea e in coontinuare cu fir legat si apar lucruri care sensibilizeaza autorul.

| Cristian2003 a răspuns (pentru CartofColoratInAlbSiNegru):

Uita-te la benzi desenate cu anime