| Tanii a întrebat:

Bunăă TPU :*! M-am hotărât să postez primul meu comic aici, pe site.
Nu fiți răutăcioși. E primul :o3. :D. Aștept păreri.
http://i.imgur.com/JUlqU.jpg
Știu că nu e prea reușit... dar e primul! :).

12 răspunsuri:
| DeeDee a răspuns:

Imi place ca te-ai chinuit sa il si colorezi. Data viitoare, pune mai multe panele. Me wants moar.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Te pricepi

| BastetReloaded a răspuns:

Mai lucreaza... spun asta ca sa nu fiu mai agresiva

| Tanii explică:

@MosonitorA știu că nu prea e reușit și nu prea are haz. Mulțumesc pentru apreciere. Adică la faza cu " având în vedere că e primul este destul de reușitwinking ". happy. Mercii. Mercii la toți! :*

| Tanii explică:

Scuze, eu nu am dat stupid la nimeni! Chiar nu știu cine a dat! happy. Srry again! >big grin

| BabalGam a răspuns:

Wow frumos mie chiar imi place cum desenezi

| LLO a răspuns:

Hai măă că e chiar tare laughing.

| MosonitorA a răspuns:

Nu prea are haz, dar avand in vedere ca e primul, e destul de bunwinking

| bebesweet a răspuns:

Hahaha e dragutzzawinking

| supernatural2011 a răspuns:

Hehe...e chiar panarama tongue

| supernatural2011 a răspuns:

LOL.multumesc pot stupid laughing

| MegaBlueBerry a răspuns:

Cat de tare! Felicitari! Chiar imi placee!