| pitik36 a întrebat:

Cand apare episoul 176 din Fairy Tail si o sa fie un al doilea sezon?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Anime-ul s-a terminat. Nu mai e si ep 176. Cat despre o continuare, nu exista informatii despre asta.

| Okami23 a răspuns (pentru irbis):

Glumesti?
s-a terminat?
ce nasol!

| FairyTailFan a răspuns (pentru irbis):

Cum adica s-a terminat cand la sfarsitul episodul 175 spune " to be continue"?

| irbis a răspuns (pentru FairyTailFan):

Vestea ca s-a terminat a venit de la cei implicati in producerea anime-ului. Inca mai e posibil ca se va intoarce (manga inca mai continua), dar asta e doar o posibilitate, nu o certitudine.

4 răspunsuri:
| marco42 a răspuns:

Prin septembrie va aparea