| FL3IMO a întrebat:

Cand naiba se termina episoadele astea cu examenul chunin si continua Naruto shippuden, vreau cu nerabdare sa vad ce se intampla in continuare dar stam 1000 de ep si vedem intamplari din trecut, cam cat vor mai dura acceste episoade? (NU CITESC MANGA!)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil mai vor dura ceva..pana in iunie, iulie cred(totusi sper sa nu). Episoadele sunt inca de abia in a doua parte a examenului si nici nu pare ca se vor termina cat de curand, mai ales ca nu inteleg cum o sa devina toti chunin. oricum deocamdata nimeni nu stie, sunt doar pareri si supozitii. Oricum eu am citit manga; nu stiu cum voi cei care nu o cititi rezistati happy sunteti tari.

| FL3IMO explică (pentru anonim_4396):

As fi citit si eu manga dar nu prea inteleg, stiu ca se citeste de la stanga la dreapta dar fara culoare, fara sunet, etc parca nu are acelasi farmec...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FL3IMO):

Stiu.dar te obisnuiesti cu timpul si intelegi mai bine. Oricum nu se compara cu vizionarea anime-ului, dar daca anime-ul sta pe loc si nu avanseaza...nu mai am rabdare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FL3IMO):

Hei,am aflat ca fillerele o sa se termine pe 28 mai happy