| zorensen a întrebat:

Stie cineva cand se vor termina episoadele cu amintirile lui kakashi din naruto shippuden si ce se va intampla in continuare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuia pe 1 sa fie ultimul episod, dar pe 1nu o sa fie nici un episod, si o sa il dea pe 8, pe 15 continua de unde a ramas actiunea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 8 luna care vine e ultimul episod cu filere, dupa va inchepe actiunea de unde a ramas, cea cu naruto

| zorensen explică (pentru anonim_4396):

Deci mai este 1-2 episoade si incepe actiunea?

| zorensen explică (pentru anonim_4396):

Ai funda!
mersibig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru zorensen):

Pentru nimic, mersi si eu

| anonim_4396 a răspuns (pentru zorensen):

Da, trebuia pe 1 sa fie ultimul episod, dar pe 1nu o sa fie nici un episod, si o sa il dea pe 8, pe 15 continua de unde a ramas actiunea.