| Pitic a întrebat:

Care a fost cea mai urata zi din viata voastra SI DE CE?:p

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Astazi este cea mai urata zi din viata mea ca vine scoala f*** in gat de scoala

| Gabica a răspuns:

Ziua in care am aflat ca Mos Craciun nu exista! Mi-au fost distruse visele de copillaughing

| ạℓℓέxα a răspuns:

Pai cea mai urata zi din viata mea a fost :
era 04.06. 2010 laughing parea o zi perfecta dar nu avea sa fie nici pe departe., era ziua iubitului meu cu care stateam de fix 3 ani de zile... in acea zi l-am inselat, l-am parasit, mi-am rupt pikioru, am aflat ca cea mai buna prietena a mea a avut un accident de masina, si ca baiatu p care tocmai il parasisem avusese o tentativa de sinucidere, din cauza despartiri noastre, crede-ma nu ai vrea o zi ca asta. cea mai urata zi din viata mea

| RockNGreen a răspuns:

Cea mai urata acum 2 saptamani...Mi-am rupt piciorul la fotball m-a prins directorul ca fumam in baie le-a zis parintilor cei mai buni prieteni sau transferat mi-am luat bataie de la niste baietii care nu ma inteleg m-a prins garda a 2 a oara cand am venit cu trupa amenda 200 lei de bucata si dupa am injurat si la sanatoasa

| madalinna a răspuns:

Ziua in care a murit bunicul. A fost prima pierdere a mea... si am simtit-o din plin. Ideea e ca a durut si doare inca, pentru ca atunci am realizat ca de fapt... nu l-am cunoscut niciodata asa cum trebuia. Si mi-am dat seama ca trebuia sa fac mai multe. Dar asa e viata. Si a trebuit sa merg mai departe, si sa fiu alaturi de familia mea.
Asta a fost acum un an si ceva... dar prima cea mai urata zi a fost cand i-am vazut pe ai mei punand cadouri sub brad...

| EnjoiProSkater a răspuns:

In clasa intai ca am inceput sa facem panarama asta de scoala Cuza so f** pe mata

| EnjoiProSkater a răspuns:

Mda.Si la mine ceva in gen ca la Mada am luat 1 la test m-a prins diriga ca fumez, cand mi-am rupt mana, l-am batut pe unu de a-5 ca se-a luat de fratemiu si am 6 la purtare, am chiulit si ma jucam in parca m-a prins soramea si cea mai urata cand am cazut de la 20 de m in apa m-a impins colegamiu in mare a fost mistoooo.