| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cea mai urata/groaznica/penibila intalnire din viata voastra?

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

1) O fostă colegă de liceu, ea mă plăcea de mic, eu nu știam acest lucru, într-o zi am ieșit cu ea, tipa era ok, era frumoasă, etc, etc. La un moment dat am realizat că era disperată, prima întâlnire a fost un eșec total, aceasta a iești cu mine s-a îmbracat în rochie, elegantă, afară era vară logic eu în pantaoni scurți și cămașă. Partea amuzantă este că eu în ziua aceea m-am epilat ca orice bărbat la ouă, și am zis nu pun chiloți pe mine să nu mă irit. Toate bune și frumoase ne-am întâlnit, am ieșit la o plimbare în parc, pe drum ne-am întâlnit cu niște prieteni, am mers la o terasă. Tipa nu vorbea cu nimeni, în schimb se plictisise și începuse să mă mângăie pe picior, ceva mai sus, de la un moment dat a început să mi se scoale, ea tot mângăia eu numai puteam, până mi-am cerut scuze la cei de la masă și am plecat de acolo împreună. Pe drum spre mașină mă întrebă că, cu ce e ea îmbracată, mă uit îi zic păi rochie, ea de fapt se refera la lenjerie intimă, care de fapt nu avea... Mi s-a părut ciudat, chiar așa din prima. Ajungem la mașină, mă sui se suie și ea, i-a o poziție de i se vedea absolut tot și pune mâna pe mâna mea care era pe schimbător și îmi spune : Știi eu am fluturi în stomac, și am așa numai când plac pe cineva sau vreau ceva.
Atunci mi-a picat fisa și mi-am dat seama ca nu e pe treaba ei sau e o ușuratică. Am plecat să o duc acasă pe drum a început să vorbească despre sex cum îi place ei mă întreba pe mine cum îmi place mie și așa mai departe. Eu am rămas speriat, nu mă așteptam la așa ceva, mai ales că tipa se despărțise de unu cu o zi înainte. Am dus-o direct acasă și n-am mai vorbit cu ea de atunci. Am evitat-o frumos i-am zis ca nu e genul meu și nu vreau nimic de la ea. A fost o chestie amiabilă și am rămas prieteni și atât.

A doua întâmplare :

O altă tipă pe care am agățat-o și am avut doar o aventură cu ea de-o seară și atât, în timp ce făcem sex, m-am trezit cu un deget în fund. Am rămas blocat, am întrebat-o de ce și mi-a zis că o excită.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Azµre):

Interesantă poveste laughing

| Azµre a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Am zis să vă luminez ziua laughing

| Pufoshenia a răspuns (pentru Azµre):

laughing) a 2a chiar mi se pare penalarolling on the floor

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Cu o tiganca, putea urat si avea scurgeri proasta, cica ii era rusine sa se duca la ginecolog, am pus-o sa se spele cu otet la vagin si sa plece acasa

| anonima1995 a răspuns:

Am pierdut un pariu cu fratele meu si am fost nevoita sa am o "relatie" cu un prieten de-al sau. Baiatul era urat, badaran si disperat. Am fost nevoita sa fiu impreuna cu el o saptamana. Ma suna in fiecare seara cand eram impreuna si deja dupa prima intalnire imi spunea ca se gandeste numai la fundul si la sanii mei si ca innebuneste daca nu ma vede dezbracata. Nu mai stiam ce sa inventez sa nu mai trebuiasca sa ma vad cu el pana la sfarsitul saptamanii, dar m-am trezit cu o surpriza: m-a asteptat cand am iesit de la scoala. Mi-era absolut scarba sa il sarut, iar el nu imi mai dadea drumul din brate. Dupa ce m-am despartit de el si a aflat si fratele meu ce prieten nemernic are am rupt legatura cu el.

| tvdfannumberone a răspuns:

Stateam in brate la iubit si eram pe stop iar cand m-am ridicat am observat ca i-am lasat un mic semn. Sau cand am incercat sa fac o schema in clasa si am cazut ceva gen... http://www.youtube.com/watch?v=JJHdmFfekiw 0:25

| tvdfannumberone a răspuns:

Pardon, cand eram in brate la iubit eram la un restaurant iar schema am facut-o pe skate (sunt ceva gen skate girl) si eram la o intalnire cu skateul.

| pusykitty a răspuns:

Eu nu prea sunt interesata de intalniri, desi am 14 ani.Totusi,o prietena de-a mea mi-a povestit despre o intalnire in grup la care a fost cu iubitul si niste prieteni de-ai lui.Cu totii au baut alcool dar ea nu mai incercase pana acum(nu au lasat-o parinti si nici nu era prea curioasa sa incerce), dar a baut si ea ca sa nu para pe dinafara.Si chiar i-a placut.I-a placut asa de mult ca a inceput sa bea de parca ar fi fost suc, si in cele din urma sa inbatat si a adormit pe acolo. Urmatoarea zi s-a trezit acasa iar iubitul ei i-a spus ca a adormit pe jos cu sticla in brate spunan,, M-ai vreau,,.I-a cazut fata cand a auzit, iar eu cu greu ma mai abtine-am sa nu rad.Un timp a fost o atmosfera ciudata dar totul a revenit la normal si am dat uitarii tot ce i s-a intamplat.