| margaritar a întrebat:

Care este cea mai frumoasa amintire din viata voastra? love struck dar cea mai urata?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea mai frumoasa amintire a fost acum 1 luna si ceva. Cea mai buna prietena a mea s-a intors in Bucuresti. A fost plecata la tara ceva timp si s-a intors.Si nu mi-a spus ca se v-a intoarce si m-am trezit cu ea la usa love struckAm iesit cu ea prin oras, mi-a povestit cum a fost acolo si am stat numai cu ea in ziua acea.big grin
Cea mai urata amintire a fost acum 1 an si ceva. Tineam foarte mult la un baiat.Am fost cu el ceva timp si apoi el a spus'' Stop'' relatiei noastre.straight faceAm suferit mult pentru el si mi-am dat seama ca nu a meritat nimimc.Asta e.Omul din greseli invatawinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cea mai frumoasa amintitre, nunta mea a fost cum nu se poate mai frumos. Cea mai urata, OF... mi-au furat toti banii cu tot cu portofel cand stateam la rand la casa de bilete din gara de nord Bucuresti.

| Gabry a răspuns:

Cea mai frumoasa a fost chiar ieri, si cea mai dureroasa tot ieri, chiar pe TPU!

| albastrel a răspuns:

Amintiri frumoase din pacate nu prea am... dar urate o groaza... cea mai urata a avut loc acum 3 luni cand mi-a murit matusa si a trebuit sa o las intr-o gaura in pamant...nu voi uita niciodata ziua aceea... cryingcryingcrying

| Ruxy a răspuns:

Uff...greu...frumoase sunt mai multe... cea mai recenta, cand am auzit "admis" din gura politistuluihee hee eram in al 9-lea cer...acoperita de emotii
Cea mai urata...prefer sa nu ma gandesc la ce a fost urat...sa le uit si sa imi amintesc partea frumoasa a vietii...happy

| BlueDreams a răspuns:

Amintiri frumoase am o gramada. Iar urate...hmmm am si de alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintiri frumoase am multe, nu doar una. Amintiri urite am si mai multe, nu am loc aici sa le enumar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cea mai frumoassa amintire este aceea cand... m-am simit cel mai bine...si cea mai urata este aceea cand. din pacate. m-am simtit foarte raubig grin