| CandyHearts a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? cel mai interesant primeste Funda happy!

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Inception,Filmul este absolut genial.

21 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Clash Of The Titans

| NemNUZ a răspuns:

London Boulevard

| AndraNicoleta a răspuns:

P.S. I love you

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Inception big grin

| HeliosMetal a răspuns:

Godfather, saving private ryan sau Hachiko. Nu ma pot hotara la una dintre ele.Primul este film istoric, actiune, drama. Al doilea este actiune. Si al treilea este numai drama.

| Vibrations a răspuns:

I am legend

| MarioOnette a răspuns:

3 Idiots

| DjYeti a răspuns:

Vanishing Point.

| ramonika125 a răspuns:

Jeepers creepers, ala micu, the stephfather, elektra si am foarte multe, sunt o mare cinefilahappy. funda?

| Dumnezău a răspuns (pentru ramonika125):

Tu,cinefilor,zi-mi tu, cine era sex-simbolul anilor '50 si ramane si acum la fel,actor fiind,murit de tanar? Si mai zi-mi cinci regizori, in afara de Spielberg, Michael Bay, Almodovar, James Cameron si Tarantino.De preferat,regizori ce si-au dat duhul.

Oare va mai inmultiti mult,voi astia,sfertodoctii,care,daca ati vazut niste consumari inutile de pelicula din cand in cand, va dati mari cinefili, cinefili ce apreciaza comedii de duzina, pentru hahaitori anosti sau horror-uri prost realizate si filme de actiune cliseice? Sunteti de bagat in coma, nu alta!

| Dumnezău a răspuns (pentru ramonika125):

Falling Down
The Shawshank Redemption
Apocalypse Now
To Kill A Mockingbird
V For Vendetta

| ramonika125 a răspuns (pentru Dumnezău):

Le-am vazut pe astea.

| dexter7 a răspuns:

The pursuit of happinesswinking

| Mirrre a răspuns:

Last song..the notebook..Charile St. Cloud(ador filmul asta).A walt to remember.

| AlberT1 a răspuns:

Titanic 1

| OanaBlueEyes a răspuns:

The Tourist.

| Ioana241 a răspuns:

Hugo! Mi se pare genial!

| Bluester_5390 a răspuns:

P.S. I love you
Pling de fiecare data la acest film, este un film de viata, niciodata nu ma satur sa il privesc.

| Alina948475 a răspuns:

Filmul meu preferat este Titanic si Oameni mari si fara minte!

| Seleneome a răspuns:

A Clockwork Orange

| bitza97 a răspuns:

Piratii din caraibe, sniper 1, 2