| RorySan a întrebat:

Care au fost anime-le voastre preferate care au avut foarte multa actiune

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Nu sunt o fana asa mare a animeurilor cu actiune, dar am vazut destul de multe shounen-uri.
Fairy tail
Ao no exorcist
Code geass (asta cred ca ar fi cel mai genial anime, desi e cu roboti)
Inuyasha (anime-ul meu preferat

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Attack on titan, death note, soul eater... La full methal alchimist si one piece pot sa zic ca se bazeaza mai mult pe poveste decat actiune.

| Ineys a răspuns:

Dragon Ball Z, anime-urile copilariei mele, tin minte ca aveam 7-8 ani si desii aceste anime-uri erau 12+ eu tot ma uitam la ele. Dupa parerea mea sunt the best of best.

| Sociopat a răspuns:

Yu yu hakusho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

în principiu Hellsing şi Blue Exorcist
Dar să nu uităm de Deadman Wonderland, Tokyo Ghoul sau Occult Academy

| bmliohndu a răspuns:

Naruto
Yu Yu Hakusho
Bleach
Dead Nothe