| BLURREDLINES a întrebat:

Care e anime-ul si personajul/personajele preferate ale voastre? Funda. care e si al meu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

thinking
Nu prea le stiu numele.
Dar foreva' va fi primul:Narutobig grin.
Personajul preferat fiind Gaara.big grin

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

A fost mai demult, capitanul Tsubasa cu fotbalisti, imi placea de personajul principal Tsubasa.In rest imi mai placea regele Shaman tot in acest gen de anime.

| TI a răspuns:

Stii, as putea sa fiu sincera si sa-ti zic personajul meu preferat sau as putea sa zic sasuke sau sakura dupa imaginea ta si sa primesc fundita laughing acum e la alegerea ta big grin eu votez pentru funda big grin

| melc a răspuns:

God, la tine se observa ca anime'ul tau preferate Naruto si persj preferate Sasuke si Sakura >_>
La mine ar fi thinking Gakuen Alice -> Natsume si Mikan
Lovely Complex -> Risa si Otani
Special A -> Hikari si Kei
Ouran High School Host Club -> the evil twins, Hikaru si Kaoru
Kuroshitsuji -> Ciel
Code Geass -> Lelouch
Just. can't decide laughing

| BLURREDLINES explică:

@melc de unde stii ca cuplul meu preferat e sasuke si sakura? poate am pus poza doar pentru ca imi placewinking

| Gryngo14 a răspuns:

Care joaca WoW pe WoW.Freakz.Ro?