| Sniparul2012 a întrebat:

Care e bancu, bancurilor cel mai suprem banc de faci pe tine de ras?
fundita

Răspuns Câştigător
| Reny a răspuns:

Tu!

8 răspunsuri:
| tiby_5017 a răspuns:

Un gentelman viziteaza maramuresul. La un momendat langa o stana zareste un cioban, si pentru a intra cu el in vorba il intreaba:-Dau oile lapte Baciule? -No alea albe. - Si alea negre? -Si alea negre. -Da' lana dau oile astea? -No alea albe. -Si alea negre? -Si alea negre. -Atunci de ce tot faci diferenta intre ele. -Pai alea albe sunt ale mele. - Si alea negre? -Si alea negre.happy

| bebelusa003 a răspuns:

Mie asta imi place cel mai multbig grin
Un cuplu decide sa plece in Caraibe. Sotia decide sa vina mai tarziu din cauza serviciului. Cand sotul a ajuns la hotel, a decis sa-i scrie un mail sotiei dar a gresit o litera din adresa si mailul a fost trimis la alta adresa. Mailul ajunge din greseala la o vaduva ce venise tocmai de la inmormantarea sotului. Citeste mailul si lesina. In mesaj scria: "Draga mea, am ajuns bine. Probabil te va surprinde sa primesti vesti de la mine pe aceasta cale, dar acum au calculator aici si poti trimite mesaje persoanelor dragi. Doar ce-am ajuns si am verificat ca totul sa fie pregatit pentru venirea ta, vinerea viitoare. Abia astept sa te vad si sper ca aceasta calatorie sa fie la fel de liniistita ca a mea. Nu-ti lua multe haine ca aici e o caldura infernala...
enjoyhappy

| dayanaa a răspuns:

Eu am un banc foarte simpatic ce trebuie zis corespunzator. Sper sa l intelegeti. La un concurs participa 3 blonde fiind supuse la o proba de recunoastere a fructelor. Moderatorul le leaga la ochi si le aduce in fata cate un fruct pe care fetele trebuie sa l pipaie si mai apoi sa ghiceasca ce este. Zis si facut. Prima blonda primeste un mar. Il pipaie vede ca e rotund, gaseste frunzulita si zice "MAr", moderatorul:"bravo cu _ _ o, esti desteapta". Urmatoarea blonda primeste o banana. Pipaie blonda vede ca e lunga si cu o codita si zice "banana", moderatorul:"bravo cu_ _o, esti desteapta". Ultima fata pipaie fructu il intoarce si e cum ii zice? fructu ala mai mic decat portocala. (te faci ca nu stii despre ce fruct e vorba si trebuie sa se gaseasca cineva care sa raspunda MANDARINA) iar atunci cel care zice bancul o sa zica "bravo cu_ _o, esti destepata". e dragutel sper sa va placa

| BeHappyForMe a răspuns:

Conferinta internationala a mafiotilor. Dupa sedinta, il capo di tutti capi il cheama pe Ion, seful mafiei romanesti, la el.
- Auzi Ioane, tu ai vila din asta cu 2 etaje cum am eu?
- Nu, raspunde Ion.
- Dar Mertzane ca ale mele, ai?
- Nu.
- Dar lant din asta gros cat 2 degete, de aur, ai?
- Nu.
- Mai, pai ce mafiot esti tu? La congresul urmator sa nu te aud ca nu ai ce ti-am zis azi, clar?
Merge Ion acasa si il striga pe servitorul lui, Ghita.
- Ghita! Darima ultimele 3 etaje de la casa, vinde elicopterele si cumpara Mertzane, iar cainele du-l in casa ca lantul lui trebuie sa l port eu.

| IulyaN_2743 a răspuns:

Bula si bunica`sa merg la magazin:
Bula:gaseste 1 leu pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 5 lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 10 lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 50 de lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 100 de lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Bula:Gaseste 500 de lei pe jos
Bunica:Bula ce e pe jos pe jos ramane!
Merg ei ce merg... si cade bunica in canal
Bunica:ajutor ajutor scoatema de aici bula
Bula:Nu bunica ce e pe jos pe jos ramanelaughing)

| bunnylover537 a răspuns:

Ma uit in sus, te vad pe tine, ma uit in jos, te vad pe tine, ma uit in stanga, te vad pe tine, ma uit in dreapta, te vad pe tine... mai da-te ma din fata mea laughing

| Aniela2777 a răspuns:

Cica vin 2 barbati de la ski, si la cabana era o femeie asa mai in calduri care avea chef de prostii. Barbatii rupti nu aveau chef de nimic, pana la urma se culca toti 3, femeia intre ei. Dimineata se trezeste primul si zice catre celalalt: Mamaa ce vis am avut.da imi facea cineva laba asa de buna.ahh.; celalalt si el: da ma si eu am visat astastraight face. se trezeste si femeia in cele din urma si o intreaba: ma tu ce ai visat? Ea: Am fost la skiiiiiii...

| Ingeras_3373 a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul de Logica si ii propune profesorului :
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul : Da!
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?
Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.
Studentul raspunde : - Ca dvs. aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una
de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs. are un amant de varsta ei -
este logic dar ilegal; ca dvs. ii mariti nota amantului sotiei - este si
ilogic si ilegal.