| ele36 a întrebat:

TPU, va zic un banc sper sa va placa big grin daca va place va dau funda
Doua Planete se intalnesc:
-Ce mai faci, draga?
-Rau... Mi-au iesit oameni...
-Ei lasa ca trece.si eu am avut.Scutura-te putin si daca nu da rezultate imediate, trateaza-i cu un asteroid. sper sa va placa bancu laughing

Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
N-am citit nimic, dar pot zice cu mana pe inima ca nu-mi place pentru ca nu vreau sa iau funde pe nemeritat.

Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

,,daca va place va dau funda,,
poate bancul nu e rau...dar tu imi dai funda ca sa mint si sa fiu de acord cu tine?
.nu mersi

| DeathSign a răspuns:

E tare.Pana la urma oamenii sunt ca niste purici ce seaca Pamantul de viata =)