| danysasuke7 a întrebat:

Care e filmul preferat din seria Naruto, si de ce?

6 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Bonds,pentru că Naruto şi Sasuke interacţionează după atât de mult timp, şi pe deasupra lucrează şi în echipă, oarecum.

| Casa a răspuns:

Filmul 6, pot spune, pentru ca spune poveste despre, ce rau e sa fii singur, si a putut vedea si naruto o parte cum e sa fii parintii!

| Alezuza a răspuns:

Pai Naruto movie 2 Bonds dupa parerea mea e cel mai bun ptc a aparut si Sasuke(personajul meu preferat) si dupa atata timp Naruto si Sasuke au colaborat ca o echipa :3

| actorul a răspuns:

Naruto shippuden movie 2 pentru ca a aparut si sasukedar si Orochimaru.

| DaFrate a răspuns:

Eu zic ca filmul 6 care a iesit acum de curand pentru ca ii arata si pe parintii lui Naruto.

| danysasuke7 explică (pentru DaFrate):

6 aparut recent nu a fost la nivelul asteptarilor mele, si in plus daca e nou nu inseamna ca e mai bun