| Christian515 a întrebat:

Va place seria de filme SAW? care e filmul vostru preferat din aceasta seriebig grin

5 răspunsuri:
| deia a răspuns:

Toate.Nu am una preferata.
Toate imi plac happy.

| RoCkKiD a răspuns:

Da, o serie interesanta si desi imi e greu sa ma decid intre 3 si 4.cred ca voi merge cu 3-ul.

GameOver!

| Evaa a răspuns:

6, cu siguranta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place tare mult SAW. Mi-a povestit o prietena care urmareste filme de groaza de el, mi s-a parut interesant dar cam infricosator pentru a-l privi singura. Seara, cautand un film bun, dau pe ActionStar si ma uit la Puzzle Mortal 2. Pe parcurs, realizez ca intamplarile coincid si este acelasi cu cel povestit de prietena mea.
Nu am o parte preferata, dar aleg 2-ul deoarece a fost prima vazuta.

| NeXt_6616 a răspuns:

Mda e interesanta eu zic primele 3 parti de la 3 in sus au inceput sa exagereze si sa o lungeasca aiurea pe aceeasi tema