| anonim_4396 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra cel mai fain film din naruto shippuden? Daca vreti puteti sa imi spuneti si de ce:-)

Răspuns Câştigător
| stefyyyy a răspuns:

Mie sincer ultimul imi place cel mai mult.Gen personajele sunt puse intr-o postura in care nu au mai fost vazute pana atunci si este oarecum amuzanta chestia asta.Si vedem si cum ar fi viata lui Naruto daca parintii lui ar fi in viata si Sasuke in sat.Este chiar interesant.big grin

3 răspunsuri:
| IncredibleJoker67 a răspuns:

Ultimu puppy dog eyes. Deoarece imi place cum se schimba personajelewinking. Si chiar mai aveam un pic si plangeam.;(

| KanekiKen a răspuns:

Naruto Shippuden movie 6: Rod to Ninja ♥ iti arata ca lucrurile pe care ti le doresti nu sunt perfecte.

| KushinaUzumaki9 a răspuns:

Dupa parerea mea, cel mai interesant e Road to ninja deoarece personajele sunt prinse in Tsukuyomi Limitat (este o tehnica folosita de Tobi care seamana cu un univers paralel) si caracterul lor e total diferit, dar si The lost tower e smecher, mai ales ca Minato era in ANBU si arata hot happy dar si ca isi combina rasengan-ul lui cu al lui Naruto. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking