| Madalina_5525 a întrebat:

Pt cei care se uita la Naruto Shippuden...Imi puteti spune si mie parerea voastra va rog frumosbig grinhappy... Voi credeti ca Naruto si Sasuke vor muri amandoi? sau cam ce credeti voi ca o sa se intamplebig grin.Va rog sa imi spuneti si mie parerea voastra:*

Răspuns Câştigător
| saku970 a răspuns:

Eu cred ca Sasuke va fi influentat de faptul ca Naruto tine atat de mult la el si incetul cu incetul va uit la razbunare dar asta este doar una dintre parerile mele.
Daca asta nu se intampla Naruto probabil ca o sa il ranesca grav pe Sasuke si o sa-l aduca in sat si o sa ii arate cat de frumoasa este viata fara razbunare,ura,singuratate.
Daca nici asta nu se intampla atunci cel mai probabil se va intampla ceea ce eu nici nu vreau sa imi imaginez: Vor murii impreuna sau Naruto il va ucide pe Sasuke si o sa se schimbe radical personalitatea lui,ori Sasuke pe Naruto dar asta ar insemna sfarsitul serialului deoarece Naruto este personajul principal, cel care mereu are incredere in sine si in ceilalti, cel catre nu se da batut, cel care va deveni hokage si va fi respectat de toti! Toate astea trebuie sa se intample sau o sa ajung sa plang in hohote!crying

7 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Eu sper ca Naruto sa il aduca inapoi pe Sasuke deorece sunt cei mai buni prieteni. Nu as vrea sa se lupte intre ei, iar unul dintre ei sau amandoi sa moara. As vrea ca Naruto sa isi implineasca visele si anume sa devina hokage si sa nu il mai urasc lumea pentru ca vulpea cu noua cozi se afla in el. Sa il considere ca un erou si sa il aprecieze. Cat despre Sasuke, eu sper sa uite de razbunare si sa mearga cu Naruto in Konoha. Acum sa vedem ce se intampla in anime. Eu ti-am spus parerea mea.

| PinkDea a răspuns:

Pai Sasuke o sa moara in ultimul episod sau o sa se intoarca inapoi in sat, Tsunade o sa fie omorata de Madara sau Sasuke (Tot in ultimule) episoade, Naruto o sa devina foarte puternic si o sa il omoare pe Madara, Naruto o sa devina al -6-lea Hokage

| yonutz_1730 a răspuns:

Intra pe www.animekage.com si dai la naruto shippuden acolo sunt aproape toate episoadele mai lipsesc 3 sau 4 uitate la toate si vei vdea dar mai intai trebuie sa vezi si naruto normal adica cand era mic pentru a intelege si naruto shippuden. bafta

| ederaionela a răspuns:

Nu cred ca vor muri deoarece naruto e personajul principal si n-are cum sa moara nici sasuke

| cargodrive a răspuns:

Eu zic ca moare sasuke pentru ca dupa cum ati vazut a jurat pe clanul lui ca o sa distruga konoha si nu se va lasa.Naruto no sa aiba de ales si o sa il omoare.Pacat puteau face o echipa buna dar va fi un spectacol pe cinste naruto V sasuke

| 20cmrecords_2725 a răspuns:

Pffff...vor mai fi lupte si lupte, vor muri oameni importanti dar nu sasuke si nici naruto.cred ca va fi unul din ultimele ep in care unu din cei 2 va"muri" ca dupa aia sa "invie".La final cred ca va fi un happy-endhappy

| andutza19 a răspuns:

Am urmarit serialul de la primul episod si nu cred ca Naruto va muri prematur... dupa parerea mea a folosit o clona mai reala ....sunt optimista...dar daca a murit sa arate odata finalul...crying(((