| RochEq a întrebat:

Care este oare mai puternic Killer B sau A? din naruto shippuden

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Fiind Raikage, Killer A este cu siguranţă puternic.Dar Killer B este un Jinchuuriki, este în posesia chakrei lui Hachibi, deci cred că el este mai puternic.

5 răspunsuri:
| Cristian2003 a răspuns:

Sigur ca Killer Bee este mai puternic

| Stella17 a răspuns:

Buna eu cred ca Killer B il are pe opt cozi, de aceea.

| airaad a răspuns:

Killer Chappy argument:pentru ca...asta este

| RochEq explică:

Dati argumente de ce

| Sakina a răspuns:

Eu sunt convinsa ca Bee este foarte puternic din cauza lui opt cozi, insa stiu ca-i si este destul de frica de A, plus ca lui A nu ii este de Bee. Si fiindca esti si aerian, intr-o lupta nu cred ca Bee ar invinge. Cel putin asta e parerea mea big grin