| LawlietL886 a întrebat:

Care din cei 5 kage din Naruto Shippuden este mai puternic?

4 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

The hokage duh. pentru ca-i. um. al 7-lea hokage, nu stiu cat de departe te-ai uitat si nu vreau sa-ti fac spoiluri, dar al 7-lea hokage e cel mai puternic din toti kage-ii la moment. Dupa care cred ca-i Raikage pentru ca-i unu-l din cei mai rapizi shinobi din cauza fulgerului.

| 393Dan a răspuns (pentru 393Dan):

Numai ce mi-am dat seama ca ai intrebat de shippuden x.x si ca doar al 6-lea hokage abia a fost ales in shippuden. Cu hokagele care-i acum, cred ca totusi the raikage e cel mai puternic pentru viteza lui datorita fulgerului.

| Andreea0007 a răspuns:

Al 6-lea

| JackNapier a răspuns:

Al doilea.