| blodcare a întrebat:

Care sunt cele mai bune creioane de desen din librarii? funda*

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu e adevărat, cele de la BIC sunt nişte căcaturi.
Cele mai bune, după mine, ar fi cele de la Faber Castell, însă sunt scumpe.
Poţi să le înlocuieşti cu cele de la Staedtler sau Koh-I-Noor.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| товарищ a răspuns:

BICI PLIZ! Cele mai bune creioane dupa parerea mea sunt cele de la Carioca, Pelican. Dar sunt cam greu de gasit. Eu folosesc creioane cerate.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Cele de la BIC!

| d3men7zel a răspuns:

Creioane acuarelăwinking Folosește -l cu încredere, deci, pentru a-ți păstra cele mai bune desene ale tale, Când cumperi din librării, primești „by default" creioane HB. FUNDA?big grin

| SeeDifference a răspuns:

Crayola

| patriiiii89 a răspuns:

Creioanele de la BIC