| ๓itนpitน a întrebat:

Care sunt cele mai bune creioane de colorat pentru desen artistic, schite etc...si de unde se pot cumpara *ps sunt din Buc*. Am cautat si eu dar nu am gasit acel gen de creioane de calitate, daca s-ar putea sa-mi spuneti si de ce sunt cele mai bune va faceti cu o funda de la mine!

Răspuns Câştigător
| Invisible a răspuns:

Creioanele Faber-Castell, de departe! happy Dar nu numai. Pana la urma, depinde si de felul tau de a desena, nu numai de creioane. Cauta cu rabdare, vei gasi aproape peste tot, mai ales in Bucuresti. Bafta!

2 răspunsuri:
| Alexutzuu a răspuns:

Saltongueai daca vrei creioane cele mai bune sunt hb1.2...8.pentru schite cu creionu.si de colorat nu stiu toate-s bune dar sa nu fie ieftine ca see rupe varfu repede big grin