| Cristian2003 a întrebat:

Cartile de poarta se deschid cand vrea cel care le-a aruncat sau se deschid cand sunt cel putin doi bakugani pe ele sau se deschid cand bakuganul utilizatorului e pe cartea de poarte?

Răspuns Câştigător
| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Nu prea sti la ce sezon din bakugan te referi dar cred ca la primul.Pai cartea de poarta se deschide cand vrea cel care a aruncato dar bakuganul trebuie sa fie pe carte. Intelegi? Daca cumva te referi la alt sezon doar anunta-ma si am sa-ti explic. Funda?

2 răspunsuri:
| Moldovan_Gabi_1990 a răspuns:

Nu bakuganul se deschide pe metal funda...