| anonim_4396 a întrebat:

Cate piciare are 1000 de capre?

19 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

4000...pune mana pe o carte de gramatica

| lalalalallll a răspuns:

Câte greșeli gramaticale ai în această propoziție?

| TuningPhotoshopX a răspuns (pentru lalalalallll):

Care? Care? 3! Una: trebuia sa scrie picioare in loc de piciare. A doua: In loc de picioare-le de care am zis ca l-o uitat sa zica, trebuia sa puna copite. Ultima: Ce gramatica are asta! In loc de are este au.
Propozitia originala: Cate piciare are 1000 de capre? WRONG, MAN!
Propozitia corecta:Cate copite au 1000 de capre? ASA TREBUIA, FATO, DATA VIITOARE SA-TI VERIFICI GRAMATICA!

| TheScamy a răspuns:

Ce gramatica ai si tustraight faceNumai extraterestii stiu s-o inteleagastraight face

| Cristianne a răspuns:

Câte ore de limba română are @anda_2788 pe săptămână?

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Cati clase are tu?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

P.S Vezi ca ai nevoie de un abecedarwinking

| TheDubstepMan a răspuns:

Au 4000... Învaţă Româna şi pleacă de la comics ok?

| Vasy10 a răspuns:

4x picioare x 1000 capre=4000x picioare

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Pai 1000 de capre "are" 4000 de "piciare" =) Ia clasa întâi de la început și învață alfabetul happy

| Miky03 a răspuns:

Nu au picioare...ele au copitetongue

| FlavDinNou a răspuns:

Mai bine te intrebi cate sinape ai tu.

| dan022 a răspuns:

4000...invata gramatica.Se spune:cate picioare au 1000 de capre!

| Andreea12345678 a răspuns:

Cred ca estii pe a-2-a...:S Deci o capra are 4 picioare. Oare nu e logic ca pentru. tine 4(picioare) x 1000(capre)= Fac 4000?!?!?!

| kozzmyn a răspuns:

2000 de picioare. laughing)

| jucator a răspuns:

Vaiiii de gramatica ta.rolling on the floor4000 si pune mana pe carte ca arzi gramatica ia uita-te la ala cu clasele vrei sa ajungi ca el?

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru jucator):

A pus la misto joker...Prostu' tot prost ramane

| jucator a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

rolling on the flooraici suntem sa comentam nu sa jignim ca dupa avataru tau si tu esti un coca care umbla pe strazi. taci si stai cu tactu la cersit

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru jucator):

Pun pariu ca nici nu stii ce semnifica masca.