| Alex9133 a întrebat:

Ce ai face cu un milion de euro?

17 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

As dona saracilor smug

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Ba, cap de sfecla. Intrebarea asta a pus`o TPU si pe facebook. Numai plagia.

| Aide a răspuns:

Ce dragat, ia-ti dona ...sa fim seriosi ce ati face cu adevarat

| eliaclodia a răspuns:

Eu sunt de felul meu caritabila si mai cred ca tocmai de aceea la un moment dat voi ajunge sa pun gheara pe un milion de euro. I-as dona unei organizatii non-profit: familia mea. Apoi fericita as astepta diploma de onoare, un ecuson, ceva, dar mi s-ar cere sa fac voluntariat in distribuirea faptelor caritabile ce le vor organiza ei pentru noi.

| Anonimul3315 a răspuns:

Eu i-as dona la azil de batrani orfelinaturi si i-as da o parte si pritenului meu ca mama lui nu lucreaza si tatal lui primeste 300 lei pe luna aproape ca n-o sa mai aiba bani eu nu sunt un egoist dala care pastreaza banii pentru el si rade de aia saraci leas construi o fortareata cu 40 de frigidere bai si multe altele pentru cei saraci si sa aiba un automat de mancare langa fiecare camera si sa primeasca 400 lei pe luna

| AcadeleeeColoratee a răspuns:

As merge undeva in vacanta

| atentat a răspuns:

Multe... mas muta intr-un loc in care vantul si iarna no mai trecut pe acolo

| alexmovila a răspuns:

Pai as deschide un hotel si daca imi mai raman bani ii folosesc.masina,laptop si altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii sunt necesari, dar nu aduc fericirea! Nu doresc ceva ce nu amhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-asi baga la Pacanele! *Da cu palmele in piept*

| JustPaly a răspuns:

As da copiilor de la casa de copii la copii nevoiasi si as cumpara medicamente pentru ooameni

| IoanaaM a răspuns:

Mi.as cumpara carnetul de conducere si de restul o masina happy

| IoanaaM a răspuns:

Mi.as cumpara carnetul de conducere si de restul o masina happy.

| IoanaaM a răspuns:

Mi-as cumpara carnetul de conducere si de restul o masina happy.

| IoanaaM a răspuns:

Mi-as cumpara carnetul de conducere si de restul o masina.

| stembe86 a răspuns:

Mai bine intrebi "ce ai face fara un milion de euro" ca nu o sa-i avem niciodata

| Sofronie_Ionut_1995 a răspuns:

Imi iau avionhee hee!