| marius297 a întrebat:

Ce ati face cu un milion de EURO?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai mi-as lua tot ce am nevoie.Si as mai si pastra pentru zile negre!

9 răspunsuri:
| unione a răspuns:

As deschide restaurantul pe care il visez. Bucatarie franceza in decor asiatic

| marius0766545433 a răspuns:

Cand o sa ai milionul de euro sa iei legarura cu mine pe privat si il multiplicam. prima data la 2 milioane dupa care la 20 si asa mai departe.

| Crs a răspuns:

Ehehe. dar ce n-as face happy

| Aiicha a răspuns:

Cred ca as calatori, m-as duce la concertele celor de la Greenday, Paramore, Simple Plan, Onerepublic, mi-as lua un ipod, mi-as lua o masina, un apartament.as mai pastra pentru zile negre 200000€, iar restul banilor i-as da parintilorwinking

| Petronela a răspuns:

Intai sa ii am in mana apoi vad eu ce fac cu ei:d

| lays a răspuns:

Mi-as lua un apt cu 2 camere, mobila pe gustul meulove struck, masinuta lui iub, prietenilor cadouri.si restul mi-as deschide o afacere.sa nu mai zic de haine(pentru astea ar trebui sa-mi mai iau un apartament ca sa le tin.cu vreo 7 camererolling on the floor))

| Anytsa a răspuns:

Mai intai sa ii am si dupa o sa hotarasc ce fac cu ei!

| marius297 explică:

Si eu

| adryano_7970 a răspuns:

Mi-as deschide o mica afacere, iar pe restul i-as baga in banca si as trai de pe dobanda