| єχcєєℓ a întrebat:

Ce anime ati vazut in ultimul timp? Ce va place si ce nu? Si de ce? Si nu pun cam multe intrebari nu?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă, mă apucasem de Nana
Prin decembrie
Ar cam trebui să mă reapuc, dar nu mă lasă Teen Wolf sad mna

| єχcєєℓ explică (pentru anonim_4396):

Wolf Team de pe Disney?

| neca a răspuns:

Assassination classroom, care se intampla sa aiba cel mai original concept din toate animu care le-am vazut vreodata

blood blockade battlefront, nici nu pot exprima cat de bun si cat imi place animuu asta

gangsta, are cei mai cool protagonisti care i-am vazut in ultima vreme

| RorySan a răspuns:

Black Bullet
Danmachi
Nisekoi (de-abia am inceput sa ma uit)

| Sakura13574 a răspuns:

World trigger
Akagami no shirayuki hime
Shokugeki no souma
Jitsu wa watashi wa