| Ryoo a întrebat:

Ce anime romantice știți adică să existe vreo 3-4 săruturi intr-un episod. poate fi si Yuri dar in nici un caz Yaoi este exclus.

12 răspunsuri:
| SooJin a răspuns:

Mie mi se pare foarte romantic kaichou wa maid sama love struck e o tipa imbracata in servitoare si un baiat de la scoala ii afla seretul si se da la ea, il ador love struck e chiar cu poza mea de profil laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ceri cam mult "3-4 săruturi intr-un episod" nu crezi? Dacă vrei aşa ceva caută un hentai... Asta dacă mai apucă să se sărute şi nu sunt prea distraşi să şi-o tragă -.-" Altfel nu ai cum să găseşti aşa ceva.
Dar ceva ce consider eu că este foarte romantic uite aici: Sakamichi no Apollon, Nana, Sukitte ii na eu (sigur roboţelul va corect), Amnesia, Date a Live, Lovely Complex, Mirai Nikki, OreShura, 5 Centimeters per Second, Natsuyuki Renzevous, Romeo X Juliet, B Gata H Kei.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Am auzit cumva Hentai?
batting eyelashes

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nu, ai cititbatting eyelashes

| єχcєєℓ a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Am auzit
:-W

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Ai văzut.

| Naяutσ a răspuns:

Romeo x Juliet

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Paradise kiss

| Mada2799 a răspuns:

Amnesia ar fi cu 3-4 saruturi si Brothers Conflict

| Lword a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi Yosuga no Sora. Dar printre altele ai mai putea sa te uit la Nana, Peach girl, Lovley Complex, Aishiteruze Baby, Kaichou wa maid-sama, Amnesia, Toradora, True tears, Skip beat si multe altele