| lSarcastiquel a întrebat:

Va plac animeurile yaoi? Dar yuri? Vi se pare ciudat ca o fata sa urmareasca anime yaoi?

Funda >:

10 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Nop, nu mise pare ciudat. sunt baiat si ma uit la ambele

| Hexiled a răspuns:

Cred ca-ti va placea si naruto cauta pe google shippuden episodul... ro sub

| lSarcastiquel explică (pentru Hexiled):

Urmaresc si Naruto/Naruto Shippuden, dar am ramas in urma cu episoadele din Shippuden laughing

| Hexiled a răspuns (pentru lSarcastiquel):

Pai recuperezi

| Blackyuu a răspuns:

Eu ador yaoi-ul, este viața mea laughing). Adică in anime-urile yaoi eu una descopăr dragostea adevărată si nu mi se pare deloc ciudat să te uiti doar la acel gen, oricum eu mă uit la deferite genuri nu doar la yaoi. Yuri nu cred că imi place incă nu m-am uitat deci nu stiu ce să zic.

| Reiko a răspuns (pentru Blackyuu):

Atatia fani yaoi =]] Pana la urma dragostea, fie ea si intre 2 baieti, tot dragoste este, nu? Multa lume-i impotriva cuplurilor de acelasi sex dar nu se gandesc si la fericirea persoanelor respective. Ce conteaza genul, mai importante sunt sentimentele.

In concluzie, yaoi fie la putere! xD

| Blackyuu a răspuns (pentru Reiko):

Daa! Yaoi-ul este la putere! :3

| Reiko a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi mai ciudat ca o fata sa urmareasca yuri -doar daca nu-i pe invers- desi am cunoscut unele fete care se uita si sunt complet normale. Cat despre mine, sunt o mare fana yaoi =]] *perv smile* Nu mi se pare nimic gresit in asta, nu e ca si cand m-as uita numai la acest gen.

| Dalyan a răspuns:

Sunt fata...ma uit la anime-uri yaoi, imi plac deci pentru mine, nu e deloc ciudat ca cineva sa se uite la ele.=)

| elvisel a răspuns:

Mai degraba aleg un anime decat un film sau serial, de la un timp am impresia ca producatorii de filme nu mai au nici macar o idee originala, pe cand in unele anime-uri gasesti atatea povesti diferite, unele mai originale decat altele