| loveanime059 a întrebat:

Cum preferati anime-urile de dragoste... dragostea dintre 2 sexe diferite, yuri sau yaoi?

Răspuns Câştigător
| XxiNSaNiTYxX a răspuns:

Personal mie imi plac anime-urile cu dragoste intre doua sexe diferite ( obvious ). Am incercat sa urmaresc si yaoi dar nu am rezistat ( desi era ceva mild), iar yuri nu imi place din moment ce eu sunt fata, pur si simplu mi se pare... weirdo ( din punctul de vedere al unei fete vorbind). Just my opinion ^.^

3 răspunsuri:
| 拉维尼亚 a răspuns:

Nu prea urmaresc animeuri de dragoste, dar totusi le prefer pe cele de dragoste intre 2 sexe diferite, chiar si cele yaoi mi-ar placea deoarece par moderne. M-am uitat la Gravitation care este un anime de acest fel, shounen-ai, dar nu se exagera. La Yuri insa nu cred ca mi-ar placea pentru ca sunt fata si ar parea ciudat.

| YukiLove a răspuns:

Prefer anime-urile cu dragoste intre doua sexe diferite, dar imi place si yaoi, yuri nu agreez, deoarece sunt fata si e cam ciudat.

| SoraYoo a răspuns:

Prefer si dragostea dintre 2 sexe opuse si cele yuri si cele yaoi.
Daca sunt fata nu mi se pare nimic ciudat sa imi placa anime-urile yuri, ci din contra.