| emynem313 a întrebat:

Ce ati dori sa deveniti cand veti fi mari? Raspunde sincer.
Sau ce v-ati dorit sa deveniti cand erati mici si nu ati devenit?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| BlugiStramti a răspuns:

Sa fiu pictorita

| CoolSaku a răspuns:

Cand aveam 4 ani imi doream sa fiu medic, apoi la 6 ani vroiam sa fiu veterinar, iar acum, la 13 ani, dupa ce am inteles valoarea banului, vreau sa fiu orice cu un salariu de la 1000 de euro in sus (am numai 10 la scoala si am luat si ceva rezultate bune pe la concursuri, asa ca am ceva sanse)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mic (acum 10 ani, actual am 16 ani) am vrut ca pe viitor sa fiu pompier si sa urmez o scoala specializata in pompieri, da aceasta nu s-a intamplat acum in prezent urmez un liceu de mecanic auto si pe viitor meseria mea va fi sofer pe diferite vehihule de preferat tiru :d cand esti mic iti doresti multe da trebuie sa ai si posibilitatea financiara de a urma un curs pentru specializarea asa ziselor""slujbe pe viitor""
Pa, pa

| gratii a răspuns:

Actrita! big grin
Oricum am incredere in mine si stiu ca asta voi deveni pentru ca am jucat si la teatru si in curand voi juca intr-un scurt metraj. big grin

| ValiNebunu a răspuns:

Fotbalist! castigi o gramana de bani si stiu foarte bine sa joc fotbali.

| BiaLoredana a răspuns:

Cantareata!
am foarte mari sanse pentru. ca stiu sa cant:la pian,voce, chitara, chitara electronica si tobe!
presupun ca am sanse si am si o trupa forata din 3 fete
FUNTA te rog am mare nevoie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansatoare!
Desa am fost la un teatru si la francophoniewinking

| emynem313 explică:

Haideti oamenilor ce va e rusine sa spuneti ziceti aici tot nu va fie rusine

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Politista straight face cred... da. pe la New York XD

| MasterOfDisaster a răspuns:

AM VRUT sa fiu liceana. acum VREAU vacanta

| emynem313 explică:

New York cam departeeeeeeeeeeeeee

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Avocatbig grin

pentru ca im zic toti ca facprea mult avocatu' si atunci cand dau drumu' la gura iese cu flow, in cele mai rau caz cu un maaare showbig grin

| sherlynjb a răspuns:

Pai eu cand eram mica nu vroiam decat sa ma duc in armata (sunt ff ciudata in privinta asta) si acum imi dorec sa devin psiholog sau asistent social.u ce vrei sa devii?big grin

| PastilăBă a răspuns:

Traficanta de droguri!love struck
*sa nu ma parati politieiphbbbbt*

| ÖpëиTPU a răspuns:

Mos Craciun :X daca voi ajunge va aduc ce cadouri vreti voi

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Eu am vrut si vreau in continuare sa fiu profesoara...tu?

| emynem313 explică:

Pofesoara? frumos eu nu stiu nu conteaza numai sa iasa bani ca fara bani mori in zua de azi am dreptate?

| Tzucu a răspuns:

Cantareataaa :X
sau dansatoare :X
astea-mi plac mult :X

| sabilopod a răspuns:

Sa ma marit cu un barbat bogat. am dorit sa ma marit cu un barbat bogat. ma voi marita cu un barbat bogat.